Biz Kimiz?

Biz Bebek Waffle ailesi olarak, kendi alanında en çok tercih edilen bir marka olmanın ve bunun yanında siz değerli konuklarımızın hakettiği kaliteli ve güleryüzlü hizmeti alabilmesi için sahip olduğumuz tüm imkanları sonuna kadar kullanmayı kendine misyon edinmiş kurum olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bize duyduğunuz güven ve bağlılık sayesinde ürün yelpazemizi geliştirerek yeni markamız TATLIBİMOLA’yı yepyeni bir konsept olarak tasarladık ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduk. 

TATLIBİMOLA’da şirket motivasyonu ve çalışan bağlılığını artıracak herşey var. Waffle, Kumpir, Bardakta özel karışımla hazırlanan Çikolata ve Meyve, Kağıt Helva ve Gerçek Dondurma, Sahlep ve Çikolata Şelalesi ikram organizasyonu ile mükemmel bir günden kalan tatlı anılar uzun yıllar hatırlanacaktır.

İlkemiz

İşletme olarak, işimizi yüksek motivasyonla yapmamızın yanında, siz değerli konuklarımızın sağlığı için en kaliteli ve taze ürünleri temin ederek, söz konusu ürünlerin hijyeni konusunda yüksek düzeyde hassasiyet ve dikkat gösterdiğimizi de ayrıca belirtmek isteriz.

“Ofisinize enerji katıp unutulmaz deneyimler yaşamak istiyoruz diyorsanız, Tatlı Bi Mola ile hemen tanışın”

Önder Şahin   / CEO

Farkımız

Kurumumuzun alanında en çok tercih edilen marka olması, işimizi en iyi şekilde yapmamız ve en iyi kaliteli ürünleri kullanmamızın yanında, asıl öne çıkan yanı uzmanlığımızın ve faaliyet alanımızın sadece “Waffle” üzerine olmasındandır. Buna bağlı olarak bütün enerjimizi ve iş geliştirmemizi bu alanda yaparak %100 müşteri memnuniyeti, işletmemizin en önemli ve öncelikli hedefidir.

Alanında uzman, Türkiye’nin önde gelen kurumları ile iş birliklerimiz bulunmaktadır. Faaliyetlerimize ve referanslarımıza, dilerseniz internet sitemizden veya firmamızın sosyal medya hesaplarından ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Teşekkür

Bebek Waffle ‘ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, etkinliklerinizi daha çok tatlandırmaktan mutluluk duyarız.

Yüksek kalite

Ürünlerimiz en kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Hızlı hizmet

Tam zamanında eğlenceye başlamanız için tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Üstün hizmet garantisi

Bu işte en iyi olmanın güvencesini müşterilerimize yaşatmaktayız.